Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Leśna Baworowa

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

160 000 zł5 138 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Ładnie położona, pod lasem, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

221 400 zł1 500 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Leśna - działki nad Jeziorem Leśniańskim pow. 1500m2. przeznaczenie mpzp: ut - usługi turystyczne. cena: 221.400zł (w tym Vat 23%) Na sprzedaż działki budowlane usługowe położone nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Wilkowice

Wilkowice(Leśna + 11 km)

375 000 zł879 m² 426,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Wilkowicach, w mega widokowym miejscu. Posiada powierzchnię 879 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Wilkowice, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę w miejscowości Leśna. Działka znajduje się w spokojnej części miejscowości, na terenie z dala od wysokiej zabudowy. ***.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Leśna Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 13ar. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Orientacyjne wymiary 36x34x35x33. Front 36m. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

447 180 zł7 453 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża widokowa działka o pow. 7453 m z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym. Położona w górnej części małej, urokliwej wioski gminy Leśna. Z działki piękny widok na góry.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Leśnej w gminie Lipowa blisko Żywca. Leśna to niewielka miejscowość położona w województwie śląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 320 zł11 638 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko U nas, nie szukaj dalej Świeradów-Zdrój | Ekskluzywna działka w otulinie lasu z panoramicznym widokiem Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do każdej działki wydane są warunki doprowadzenia prądu. Sprzedam działki w Leśnej , powiat Lubański. Układ północno - południowy, dojazd z drogi asfaltowej. cena 90zł za 1 mkw. do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do Sprzedaży Widokowa Działka 1500 m2 w Wiśle. Szukasz miejsca, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki, a poranną kawę pijesz patrząc na Beskidy z lotu ptaka. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł924 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia działka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona w miejscowości Makówka ( gmina Narew). Bardzo dobra lokalizacja tylko 2 kilometry od miejscowości Narew.

Szczegóły ogłoszenia

104 500 zł950 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Świecie, gmina Leśna, na skraju Giebułtowskiego Lasu na Przedgórzu Izerskim. Urokliwe działki o pow. od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij