Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Leśna - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,śląskie

320 000 zł4 170 m² 76,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4170 m2, uzbrojona, kształt prostokąta, wymiary: około. 24 m x 185 m, teren płaski. Media: gaz, wodociąg, kanalizacja, prąd w drodze. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,dolnośląskie

800 000 zł25 300 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze o łacznej pow 25300m2 prad, woda, dojazd drogą gminną cena do negocjacji > don

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leśna

Leśna,śląskie

55 000 zł841 m² 65,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- dobra lokalizacja W zacisznym miejscu - leśna koło żywca - doskonała komunikacja Z żywcem I bielskiem Działka o powierzchni ponad 8 arów, z dobrym dojazdem całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leśna

Leśna,śląskie

55 000 zł841 m² 65,40 zł/m²

 

 

 

Leśna,śląskie

108 000 zł1 604 m² 67,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Leśna k.Żywca - gm.Lipowa Pięknie położona działka budowlana o pow. 16,04a, zlokalizowana w miejscowości Leśna k.Żywca. Działka z pięknym widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Baworowo

Leśna,dolnośląskie

400 000 zł24 765 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarządzenie nr 104/2016 burmistrza leśnej z dnia 09 czerwca 2016r. w sprawie przeprowadzenia III przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,dolnośląskie

800 000 zł25 300 m² 31,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze o łacznej pow 25300m2 prad, woda, dojazd drogą gminną cena do negocjacji > don < dolnośląski obrót nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leśna

Leśna,śląskie

108 000 zł1 604 m² 67,33 zł/m²

 

 

 

Leśna,dolnośląskie

20 000 zł9 000 m² 2,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną/rekreacyjną w Miłoszowie niedaleko leśnej/lubania o powierzchni 9.000 m2. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, niedaleko granicy z Czechami. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Leśna

Leśna,opolskie

22 500 zł450 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjne działki rekreacyjne i budowlane. Powierzchnia działek od 450 m2 do 1000 m2. Teren w trakcie procesu uzbrajania w wodociąg- termin realizacji do 31.12.2015, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Leśna

Leśna,opolskie

30 000 zł1 000 m² 30 zł/m²

 

 

 

Leśna,śląskie

933 m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 933 m2- leśna, gmina Lipowa. Działka malowniczo położona, rzeka w okolicy (ok. 100m), słoneczna, pusta, teren plaski, kształt prostokąt. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Leśna

Leśna,śląskie

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

 

 

Leśna,podlaskie

100 000 zł10 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka obok istniejącego godpodarstwa, poza centrum wsi, wśród łąk i lasów, cisza i spokój, a jednocześnie dogodny dojazd do gminy i powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,dolnośląskie

800 000 zł25 300 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze o łacznej pow 25300m2 prad, woda, dojazd drogą gminną cena do negocjacji > don << dolnośląski obrót nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leśna

Leśna,dolnośląskie

800 000 zł25 300 m² 31,62 zł/m²

 

 

 

Leśna,dolnośląskie

800 000 zł25 300 m² 31,62 zł/m²

 

 

 

Leśna,dolnośląskie

300 000 zł24 765 m² 12,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarządzenie nr 203/2016 burmistrza leśnej z dnia 14.10. 2016r. w sprawie przeprowadzenia IV przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij